Dívka
Id: 237001
olej/plátno, rozměr 79 x 53 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, rámováno
zobrazeno: 5534x
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 58