Dívka a kočka
Id: 104017
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce zvlněné plátno, původní stav
zobrazeno: 1748x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč