Dívka s kloboukem
Id: 121808
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1974x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč