Dívka s kožešinou
Id: 180703
olej/plátno, rozměr 60 x 47 cm, signováno a datováno vlevo dole, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4474x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 507 Kč