Dívka s králíčkem
Id: 77603
olej/plátno, rozměr oválu 49 x 38 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, oděrky na malbě i rámu
zobrazeno: 2605x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč