Dívka s kyticí
Id: 97215
olej/plátno, rozměr 100 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 1911, obraz v původním stavu, přelakovaný rám
zobrazeno: 1658x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč