Dívka u rozkvetlého keře
Id: 130406
olej/karton, rozměr 47 x 69 cm, signováno vpravo dole, velmi poškozený rám, zaskleno
zobrazeno: 1143x
Vyvolávací cena:
2 300 Kč
2 400 Kč