Dívka u vody
Id: 120008
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, drobná dírka v plátně, obraz v původním stavu viz foto
zobrazeno: 2388x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 166 Kč