Dívka v lázních
Id: 42403
olej/plátno, rozměr 82 x 69 cm, signováno vpravo dole Vollard, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v dobrém původním stav
zobrazeno: 3943x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč