Dravci ve skalách
Id: 112707
olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 82, oděrky na rámu
zobrazeno: 3331x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 61