Dům u vody
Id: 202004
olej/plátno, rozměr 20 x 28,5 cm, značeno azbukou a datováno uprostřed dole, 19. století, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1295x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 001 Kč