Dušičky
Id: 346707
olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, značeno Marie Usselmann a datováno ´74 uprostřed dole, v malbě drobné nedostatečnosti, nerámováno
zobrazeno: 1381x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč