Čas na serveru 03:22:26

Figurální scéna

Id: 506202

Figurální scéna

  •  / Figurální scéna /   Autor neurčen

emailový medailon, průměr 6,5 cm, neznačeno, zasazeno v rámu, (Limoges, 2.pol 18. stol.)

zobrazeno: 765x

Vyvolávací cena:

3 100