Galantní scény
Id: 166505
konvolut dvou obrazů, olej/plátno, rozměr každého obrazu 24 x 32, 5 cm, signováno, v minulosti restaurováno, rámování ve značně poškozeném stavu
zobrazeno: 2270x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč