Hájovna
Id: 131509
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 25 cm, signováno monogramem R. Alt vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1308x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
21.5.2018, 20:03:00
21.5.2018 | 19:50 | 3 500 Kč |