Harmonikář
Id: 1502001
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, nečitelně signováno vpravo nahoře, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1500x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 300 Kč