Hlava Budhy
Id: 308835
malba/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba v ploše lokálně otřená, nerámováno
zobrazeno: 1277x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč