Holandský přístav
Id: 247108
olej/plátno, rozměr 59 x 79 cm, značeno vlevo dole, drobně poškozená malba, novodobě rámováno
zobrazeno: 2950x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 55