Holandský přístav
Id: 150701
olej/dřevo, rozměr 26 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, poškozená malba
zobrazeno: 2492x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč