Horská řeka
Id: 93601
olej/plátno, rozměr 69 x 106 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, vysoce dekorativní poškozený rám
zobrazeno: 2348x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč