Horská říčka
Id: 24206
akvarel/papír, rozměr 39 x 27 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1902, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1744x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 100 Kč