Hudebník
Id: 100506
olej/plátno, rozměr 53 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, oděrky na rámu, původní stav viz foto
zobrazeno: 1765x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 200 Kč