Husopaska
Id: 185039
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, poškozená malba
zobrazeno: 4495x
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
18.7.2019, 21:58:00
7.7.2019 | 8:43 | 700 Kč |