Indiáni
Id: 185036
kombinovaná technika/koláž/plátno, celkový rozměr objektu 101,5 x 76 cm, signováno a datováno vpravo dole, pospáno na zadní straně
zobrazeno: 995x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
14.5.2019, 22:20:00
12.5.2019 | 8:14 | 3 500 Kč |