Jarní tání
Id: 80307
Ateliér I. Mikše, olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno lehce poškozený rám
zobrazeno: 1616x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 950 Kč