Jezdec
Id: 237304
olej/plátno, rozměr cca 43 x 65 cm, značeno V. Kopecký vpravo dole, lehce poškozený rám,po
zobrazeno: 1776x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 800 Kč