Jezero v horách
Id: 184502
olej/plátno, rozměr 53 x 72 cm, signováno monogramem AP vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 4540x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 61