Kamenný můstek
Id: 1502202
olej/plátno, rozměr 61 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, na zadní straně výstavní štítek
zobrazeno: 3150x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
33 000 Kč