Kolínský dóm
Id: 198303
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 47 x 34,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, zašpiněná pasparta, poškozené rámování
zobrazeno: 2743x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
4.9.2019, 19:59:00
4.9.2019 | 19:55 | 800 Kč |