Konvolut 21 kusů
Id: 118501
práce na papíře, velikost kreseb od 6,5 x 11,5 cm do 20 x 26 cm, technika akvarely/kombinované techniky/kresby tužkou, některé kusy signované, datované i popsané, vše rámováno, zaskleno
zobrazeno: 1815x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 500 Kč