Konvolut dvou kusů
Id: 24205
akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého cca 21 x 31 cm, signováno vpravo dole, jeden datován 02, lehce poškozeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1699x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
13.4.2016, 21:00:00
13.4.2016 | 20:46 | 1 800 Kč |