Konvolut dvou kusů
Id: 85504
Krojované postavy, olej/plátno/karton, rozměr každého 27,7 x 24,5 cm, signováno vždy vpravo dole F. Verich, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3042x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
11.7.2017, 19:51:00
11.7.2017 | 19:47 | 2 200 Kč |