Konvolut dvou kusů
Id: 115909
olej/dřevo, rozměr každého 31 x 47 cm, signováno J. Rossi, zaskleno, poškozené dekorativní adjustování
zobrazeno: 1937x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč