Kovář
Id: 117607
olej/plátno, rozměr 59 x 51 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2855x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 555 Kč