Krajina
Id: 509113
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech oděrky v malbě
zobrazeno: 1117x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč