Čas na serveru 03:10:18

Krajina

Id: 509113

Krajina

  •  / Krajina /   Autor neurčen
  •  / Krajina /   Autor neurčen
  •  / Krajina /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech oděrky v malbě

zobrazeno: 1055x

Vyvolávací cena: