Krajina s domky
Id: 163917
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
zobrazeno: 1867x
Vyvolávací cena:
300 Kč
700 Kč