Krajina s hradem
Id: 54411
olej/dřevo, rozměr 32 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, oděrky na malbě, velmi dekorativně adjustováno, původní stav
zobrazeno: 4191x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 001 Kč
Příhozy: 57