Květinové zátiší
Id: 55801
olej/plátno, rozměr 41 x 35 cm, signováno vlevo dole, okraje obrazu jsou zadlabány do rámu viz foto, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1614x
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč