Labská tůň
Id: 56704
olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 920, zcela původní dobrý stav, rámováno
zobrazeno: 2276x
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 900 Kč