Lávka přes horský potok
Id: 91802
akvarel/papír, velikost listu 33 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1266x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
5.9.2017, 21:54:00
7.8.2017 | 11:39 | 800 Kč |