Leda s labutí
Id: 57003
olej/plátno, rozměr 128 x 97 cm, signováno a popsáno vlevo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav
zobrazeno: 3431x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 100 Kč
Příhozy: 59