Lesní cesta
Id: 41509
olej/plátno, rozměr 47 x 73 cm, značeno vlevo dole Novák, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1409x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč