Lev
Id: 221104
olej/plátno, rozměr 52,5 x 38 cm, značeno monogramem vpravo dole, s datací 81, 19. století, dekorativně rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 1867x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč