Ležící akt
Id: 52213
olej/plátno, rozměr 100 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 46, na zadní straně razítko Vilímek, lokálně odřená malba, otluky na rámu
zobrazeno: 3404x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 63