Ležící akt
Id: 135304
olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 47 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4802x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 64