Lodě u břehu
Id: 114410
olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno 1905, obraz i rám v minulosti restaurován
zobrazeno: 1759x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč