Loďka u rákosí
Id: 106801
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2414x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč