Loďky v přístavu
Id: 206412
akvarel/papír, rozměr viditelný 23,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1103x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 700 Kč