Lov bizonů
Id: 128509
olej/plátno/dřevo, rozměr 52 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 1757x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč