Luční potok
Id: 211513
olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno,po
zobrazeno: 1472x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 100 Kč